O Nas

Profes Clean zapewnia profesjonalne sprzątanie w Warszawie i okolicach

Czym się zajmujemy?

Co wchodzi w zakres wykonywanych przez nas prac? Jesteśmy elastyczni i indywidualnie podchodzimy do Klientów. Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby i oczekiwania. Nasze konkretne obowiązki w dużej mierze zależą od wspólnych ustaleń, które warto wykonać w oparciu o wskazanie konkretnych oczekiwań Klienta. Wspólnie z Państwem ustalamy warunki, aby życie i praca stały się przyjemniejsze dla mieszkańców lub osób zatrudnionych w firmach.

Standardowo zajmujemy się takimi czynnościami, jak:

sprzątanie powierzchni biurowych, pokoi, korytarzy, gabinetów (w tym: odkurzanie, mycie podłóg, mycie biurek oraz innych mebli biurowych, wycieranie półek i parapetów, mycie okien, podlewanie kwiatów, wynoszenie śmieci);
sprzątanie kuchni (mycie zlewów, armatury, obsługa zmywarek, blatów i szafek kuchennych, obsługa, dezynfekcja, mycie kafelek);
sprzątanie łazienek (mycie toalet, umywalek i armatury, czyszczenie luster, wymiana i uzupełnianie środków czystości, mycie podłóg, usuwanie kurzu z powierzchni płaskich typu blaty, parapety);
pranie wykładzin, dywanów, tapicerek oraz usuwanie z nich bieżących zabrudzeń;
dezynfekcja klamek, drzwi, ram łóżek, foteli dentystycznych i uchwytów (przede wszystkim w ofertach dla szpitali i ośrodków zdrowia);
prace na zewnątrz (zamiatanie, grabienie liści, sprzątanie chodników, alejek, parkingów, odśnieżanie, pielęgnacja roślin);
prace specjalne (maszynowe mycie parkingów, garaży oraz hal magazynowych, położenie akrylu na podłogi).

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Jesteśmy profesjonalną firmą sprzątającą. Specjalizujemy się w sprzątaniu dużych powierzchni, przede wszystkim:

powierzchni biurowych;
osiedli, wspólnot mieszkaniowych, kamienic;
szpitali i innych placówek służby zdrowia;
hoteli;
obiektów rekreacyjno-sportowych;
obiektów użyteczności publicznej;
sprzątaniem po remontach.

Profesjonalizm usług łączymy z elastycznością i dostosowaniem zakresu działań do potrzeb Twojej firmy. Wykonujemy również prace związane z utrzymaniem i pielęgnacją terenów zielonych.

Zapewniamy serwis dzienny oraz nocny, a także sprzątanie w wyznaczonych godzinach i terminach – pracujemy 7 dni w tygodniu. Warto dodać, że nasi pracownicy to osoby oddane swojej pracy – zamawiając u nas serwis dzienny mają Państwo pewność, że uzyskują pakiet utrzymania czystości w stanie ciągłym – tzn. dbamy o to, aby miejsce pracy było stale czyste. Nasza obsługa sprzątająca to osoby kulturalne i nienarzucające się, które będą cały czas dbały o czystość powierzonych im pomieszczeń.

To jednak nie wszystko. Dbamy nie tylko o czystość wnętrz, podejmujemy się również pielęgnacji zieleni wokół osiedli i biurowców – piękne otoczenie jest przecież równie ważne, co dokładnie wysprzątane wnętrza. W zakres naszej działalności wchodzą takie usługi, jak:

odśnieżanie, grabienie i usuwanie liści;
sadzenie, przycinanie, przesadzanie drzewek, podlewanie;
zabezpieczanie roślin przed zimą;
wertykulacja i koszenie trawy;
pielenie klombów i kwietników;
podlewanie, nawożenie i opryski.

Zadbamy nie tylko o czystość trawników i skwerów, ale także o bujną roślinność. Wiemy, że otoczenie budynku to wizytówka firmy czy osiedla oraz komfort życia mieszkańców i pracy pracowników.

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Nasz zespół

Co jest dla nas najważniejsze? Zadowolenie Klienta. Nie jest to banalne stwierdzenie, ale zasada, którą szczerze się kierujemy. Pracownicy naszej firmy sprzątającej to zespół ludzi wykwalifikowanych i uczciwych, odznaczających się wysoką kulturą osobistą i pracowitością. Nasz serwis sprzątający to ludzie dyskretni i nienarzucający się swoją obecnością. Zawsze starają się pojawić w sytuacji, kiedy konieczna jest szybka interwencja personelu sprzątającego.

Są przeszkoleni w zakresie stosowanych środków czystości, a także z zakresu wiedzy o czyszczonych powierzchniach, co jest szczególnie ważne podczas prania wykładzin czy specjalistycznych pracach związanych z nałożeniem akrylu. Narzędzia niezbędne do pracy, czyli wysokiej jakości nowoczesny sprzęt oraz skuteczne środki chemiczne, to dodatkowa gwarancja naszej skuteczności.

Naszym atutem jest jednak nie tylko doświadczenie czy dostęp do nowoczesnych i sprawdzonych narzędzi oraz środków. Stanowimy grupę osób, które doskonale sprawdzają się w pracy pomiędzy ludźmi – nasz nieprzeszkadzający system pracy oraz dyskrecja sprawiają, że z powodzeniem można wynająć naszą firmę do serwisu dziennego. Jesteśmy zawsze tam, gdzie pojawi się taka potrzeba – wylana kawa, rozbity talerz, rozsypany na podłodze toner. Taka obsługa sprawia, że zawsze możesz cieszyć się czystością i ładem w Twoim miejscu pracy.

Posiadamy doświadczenie także w sprzątaniu osiedli i wspólnot mieszkaniowych w Warszawie, Ożarowie Mazowieckim i okolicach.  Wyróżniamy się rzetelnością i dbaniem o potrzeby Klienta, dostosowując swoją ofertę do konkretnych wymagań i oczekiwań.

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Z kim współpracujemy ?

Zakres naszych prac związanych z profesjonalnym sprzątaniem powierzchni biurowych, osiedli, kamienic, lokali użytkowych, firm i obiektów służby zdrowia sprawia, że szczególnie często nawiązujemy współpracę z:

administratorami nieruchomości,
spółdzielniami mieszkaniowymi,
zarządcami i deweloperami powierzchni biurowych,
firmami,
zarządcami ośrodków sportowo-rekreacyjnych,
zarządcami szpitali i przychodni.

Pracujemy w Warszawie (dzielnice: Białołęka, Bielany, Bemowo, Żoliborz, Wola, Śródmieście, Ochota, Włochy, Mokotów,  Ursus, Ursynów, Wilanów, Wawer, Wesoła, Targówek) i na terenie powiatu warszawskiego zachodniego, m.in. w miejscowościach: Ożarów Mazowiecki, Stare Babice, Błonie, a także Piastów i Pruszków. Zachęcamy do kontaktu (link) – jesteśmy elastyczni i otwarci na Państwa potrzeby w zakresie utrzymania czystości i porządku. Z przyjemnością podejmiemy się wyzwań związanych z tymi zadaniami w Twojej firmie,  spółdzielni czy na osiedlu.

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?