Pielęgnacja zieleni wokół osiedli

W Profes Clean oferujemy naszym Klientom pełen zakres usług, w który wchodzi nie tylko sprzątanie osiedli, biur i innych tego typu powierzchni, ale także pielęgnacja zieleni wokół osiedli, obiektów sportowych czy firm. Wierzymy, że estetyka najbliższego otoczenia wpływa pozytywnie na pracowników, kontrahentów, klientów i mieszkańców.

W zakres naszych prac wchodzi wszystko, co potrzebne, by utrzymać zieleń w nienagannym stanie:

koszenie i wertykulacja trawy,
podlewanie roślin i trawników,
sadzenie i przycinanie drzew,
pielenie,
zamiatanie ścieżek.

Dbałość o kondycję zieleni wokół budynku to jeden z elementów naszych usług. Drugim podstawowym elementem jest utrzymanie czystości wokół obiektów, które uzyskujemy dzięki zamiataniu chodników i parkingów, zbieraniu śmieci czy odśnieżaniu.

Nasze usługi pielęgnacji zieleni osiedlowej i biurowej kierujemy do administratorów i zarządców budynków oraz wspólnot mieszkaniowych w Warszawie, na terenie powiatu warszawskiego zachodniego (m.in. w Ożarowie Mazowieckim, Babicach Starych, Błoniach), a także w Pruszkowie oraz Piastowie. Posiadamy własny sprzęt oraz środki niezbędne do pielęgnacji osiedlowej zieleni. Nasi pracownicy to osoby wykwalifikowane, przeszkolone oraz sumienne i zaangażowane w swoją pracę.

Każdą ofertę omawiamy indywidualnie – pracujemy zarówno cyklicznie, jak i przy jednorazowych zleceniach, a godziny i czas pracy dostosowujemy do wymagań, dlatego też jesteśmy dostępni przez 7 dni w tygodniu. Zachęcamy do kontaktu.

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?