Sprzątanie osiedli

Osiedla to wspólne domy, miejsca, w których ludzie powinni czuć się dobrze. Czysta przestrzeń jest do tego niezbędna – nikt nie lubi widoku rozwianych przez wiatr reklamówek, pożółkłej i wydeptanej trawy, nikt nie chce przeglądać się rano w brudnym lustrze w windzie. Dla Profes Clean sprzątanie osiedli to jeden z filarów działalności. Nasza kompleksowa oferta usług pozwoli na utrzymanie w czystości klatek schodowych w obiektach wielorodzinnych.

Co nas wyróżnia?

W zakresie sprzątania osiedli wykonujemy przede wszystkim:

mycie klatek schodowych;
zamiatanie i mycie podłóg, odkurzanie;
mycie okien i parapetów;
sprzątanie wind;
mycie schodów, drzwi, balustrad.

Nie ograniczamy się jednak tylko i wyłącznie do wnętrz budynków, sprzątania klatek schodowych i korytarzy. Dbamy także o estetykę otoczenia, dlatego też w zakres naszych usług wchodzi pielęgnacja zieleni wokół osiedli, a konkretnie:

koszenie trawników, wertykulacja trawy;
sadzenie i przycinanie drzewek;
podlewanie roślin, opryski;
zabezpieczanie roślin przed zimą;
grabienie i usuwanie liści;
pielenie rabat i kwietników;
odśnieżanie.

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

W zakres oferowanych usług wchodzi także maszynowe mycie powierzchni garażowych. Decydując się na korzystanie z naszych usług sprzątania osiedli w Ożarowie Mazowieckim, Warszawie i okolicach, otrzymują Państwo kompleksowe usługi w ramach umowy z jedną firmą sprzątającą.
Wskazane powyżej usługi to główne zadania, jakie realizujemy na rzecz osiedli mieszkaniowych. Warto dodać, że wszelkie usługi świadczone na danym terenie wynikają z umowy zawieranej z konkretnym klientem. Jeżeli masz szczególne wymagania, chciałbyś, aby zarządzany przez Ciebie obiekt wyróżniał się czystością, porządkiem oraz zadbanym terenem zielonym wokół bloku przedstaw nam swoje oczekiwania – dla Ciebie przygotujemy specjalną ofertę. Jesteśmy elastyczni zarówno pod względem częstotliwości, jak i zakresu usług.
Sami zaopatrujemy się w najwyższej klasy środki czystości oraz nowoczesny sprzęt. Nasz personel tworzą wykwalifikowani, doświadczeni i dyskretni pracownicy, o wysokiej kulturze pracy oraz kulturze osobistej. Posiadamy wiedzę z zakresu technik sprzątana, dzięki czemu nasza praca przebiega sprawnie i bezpiecznie oraz, oczywiście, efektownie.

Jako profesjonalna firma sprzątająca poważnie podchodzimy nie tylko do swoich obowiązków, ale także do potrzeb klientów. Pracujemy 7 w dni w tygodniu, zarówno w trybie dziennym, jak i nocnym. Dokładną ofertę zawsze dostosowujemy do umów, dlatego też na naszej stronie nie ma cennika.
Zachęcamy do kontaktu (link). Każdy Klient traktowany jest przez nas w sposób indywidualny. Kontakt z nami telefoniczny, mailowy lub osobisty w biurze w Starych Babicach przy ul. Gościnnej 11 pozwoli na stworzenie dopasowanej do Twoich oczekiwań i potrzeb oferty.
Zajmujemy się sprzątaniem osiedli wspólnot mieszkaniowych w Warszawie (Bemowo, Bielany, Bródno, Mokotów, Ochota, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Włochy, Wola, Żoliborz) i jej okolicach obejmujących miejscowości powiatu warszawskiego zachodniego, w tym Ożarów Mazowiecki, Błonie, Stare Babice oraz miasta powiatu pruszkowskiego, w tym Pruszków i Piastów.

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?