Sprzątanie w placówkach służby zdrowia

Nasza firma to specjaliści od profesjonalnego i dokładnego sprzątania, które niezbędne jest w placówkach służby zdrowia. Nasza praca jest niezastąpiona wszędzie tam, gdzie wymagany jest wysoki stopień czystości i higieny.

Zakres prac w placówkach służby zdrowia

Dbamy o czystość i sprzątanie przychodni, gabinetów dentystycznych, a także wszelkich innych miejsc związanych ze służbą zdrowia. Wiemy, że zachowanie w nich czystości jest szczególnie istotnie, a zagrożenia, jakie niesie brak higieny – wyjątkowo duże. Dlatego, oprócz standardowych czynności, wykonujemy także dezynfekcję klamek, poręczy, ram łóżek, foteli dentystycznych, uchwytów. Do specjalnych zadań, jakich podejmujemy się w placówkach służby zdrowia należy też położenie akrylu, czyli specjalnej pasty do podłóg, która wygładza ich powierzchnię.

Dodatkowo w placówkach służby zdrowia zajmujemy się takimi pracami, jak:

sprzątanie gabinetów lekarskich (mycie podłóg, mebli oraz okien i parapetów, wycieranie kurzu, podlewanie roślin, dezynfekcja foteli, klamek, uchwytów);
sprzątanie korytarzy (zamiatanie i zmywanie podłóg, czyszczenie lamperii, wyrzucanie śmieci, podlewanie kwiatów);
sprzątanie poczekalni (pranie tapicerek, mycie chodników, pranie wykładzin, odkurzanie);
sprzątanie łazienek (mycie toalet, umywalek, luster, dezynfekcja uchwytów, klamek, poręczy wyrzucanie śmieci);
sprzątanie gabinetów zabiegowych ze szczególnym uwzględnieniem dezynfekcji ram łóżek, foteli zabiegowych;
sprzątanie chodników i alejek wokół budynków (zamiatanie, odśnieżanie, sprzątanie parkingów);
pielęgnacja zieleni (dbanie o kwiaty, pielenie, przycinanie i sadzenie drzewek, koszenie trawy i wertykulacja trawników).

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Dogodne godziny pracy, wykwalifikowany personel sprzątający

Żeby zadbać nie tylko o porządek, ale i dobrą atmosferę pozbawioną zamieszania i chaosu, wprowadziliśmy pracę w systemie dziennym i nocnym. Dzięki temu możemy pracować wtedy, kiedy w placówce nie ma już pacjentów lub gdy jest ich niewielu. Pracujemy również w weekendy – chcemy by widoczne były przede wszystkim efekty naszej pracy, niekoniecznie my sami.
Pracujemy w dobrze dobranym zespole. Nasi pracownicy są wykwalifikowani, znają się na swojej pracy. Wiedzą, jakich środków używać i kiedy to robić. Są wyszkoleni ze znajomości materiałów, środków chemicznych oraz technik sprzątania i dezynfekcji.

Wszystkie kwestie dotyczące zakresu oferowanych usług sprzątających omawiamy zawsze indywidualnie z Klientem. Dzięki temu możemy dostosować zakres, częstotliwość oraz czas wykonywanych usług do wymogów poszczególnych przychodni i gabinetów lekarskich. Dlatego też także cennik ustalamy z uwzględnieniem specyfiki miejsca. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące oferty, cen, szczegółów współpracy – zapraszamy do kontaktu(link). Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i sugestie.
Dbamy o czystość przychodni i innych placówek ochrony zdrowia w wielu miejscowościach województwa mazowieckiego, przede wszystkim w Warszawie (dzielnice: Bemowo, Włochy, Bielany, Wola, Śródmieście, Ursus, Ochota, Bródno, Targówek, Białołęka, Żoliborz, Mokotów, Ursynów) i powiecie warszawskim zachodnim, czyli w Ożarowie Mazowieckim, Babicach Starych, Błoniach czy w powiecie pruszkowskim – m.in. w Pruszkowie i Piastowie.

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?