Sprzątanie po remoncie i budowie

Zdarza się, że sprzątanie po remoncie w biurze, na osiedlu czy w szpitalu, wymaga nie mniej zaangażowania i pracy, niż sam remont. Pył, kurz, folia, resztki farby, papierowa taśma na framugach – potrzebne są sprawdzone środki chemiczne oraz znajomość technik, które pozwolą przywrócić pomieszczeniom porządek.

Posprzątamy po remoncie i budowie

Zachęcamy do skorzystania z usług profesjonalnej firmy sprzątającej, dzięki której mieszkanie, biuro, hotel czy inny obiekt będzie gotowy do użytkowania.
Sprzątanie po budowie to diametralnie inny rodzaj sprzątania, niż to ma miejsce w przypadku tradycyjnego serwisu sprzątającego. Nasz firma sprzątająca po remoncie proponuje:

zamiatanie i odkurzanie podłóg;
zmywanie pozostałości farby, mycie okien, parapetów;
wynoszenie śmieci, kartonów, materiałów zabezpieczających;
czyszczenie elewacji;
odpylanie;
mycie schodów, poręczy, drzwi, klamek.

Posiadamy serwis dzienny i nocny, pracujemy 7 dni w tygodniu – zrobimy wszystko, żeby remontowane pomieszczenia jak najszybciej mogły być oddane do użytkowania.

Zachęcamy do kontaktu (link) zarządców i administratorów nieruchomości z: Warszawy (Żoliborz, Wola, Śródmieście, Ochota, Ursus, Bródno, Targówek, Mokotów, Bemowo, Włochy, Ursynów, Bielany, Targówek), Ożarowa Mazowieckiego (i innych miejscowości powiatu warszawskiego zachodniego, w tym: Starych Babic i Błonia), a także powiatu pruszkowskiego: Pruszkowa i Piastowa.

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?