Sprzątanie powierzchni biurowych

Jako profesjonalna firma sprzątająca swoją ofertę kierujemy m. in. do biur i kompleksów biurowych w Warszawie, Ożarowie Mazowieckim, Piastowie, Pruszkowie, Starych Babicach i Błoniach. Nasza oferta jest bardzo elastyczna zarówno pod względem zakresu realizowanych działań, jak i czasu pracy.

Sprzątanie biur – Warszawa i okolice

Zdajemy sobie sprawę z tego, że serwis sprzątający nie może zaburzać pracy w firmie, co może być trudne z powodu czasu funkcjonowania zakładu Klienta, który pracuje od wczesnych godzin porannych do wieczora. Podążając za oczekiwaniami rynku dla Państwa wprowadziliśmy więc usługę polegającą na serwisie dziennym i nocnym. Pracujemy 7 dni w tygodniu po to, żeby wykonywać swoją pracę w sposób jak najmniej ingerujący w godziny funkcjonowania firmy Klienta.

Zakres naszych obowiązków jest zależny od indywidualnej umowy, standardowo jednak podczas sprzątania biur zajmujemy się takimi pracami jak:

dbanie o czystość podłóg: odkurzanie, zamiatanie, mycie;
pranie wykładzin, dywanów i tapicerek;
wycieranie kurzu z biurek, mebli, parapetów;
mycie biurek, mebli biurowych, parapetów;
mycie łazienek wraz z uzupełnianiem środków czystości, wynoszeniem śmieci, czyszczeniem toalet i luster, kafelek;
mycie kuchni łącznie z obsługą zmywarek, utrzymaniem blatów i szafek w czystości;
usuwanie bieżących zabrudzeń z tapicerek, mebli, wykładzin;
pielęgnacja roślin;
sprzątanie po remoncie.

Zakres naszych prac nie ogranicza się jednak do biurowych wnętrz. Dbamy także o zieleńce, skwerki i trawniki kosząc trawę, grabiąc liście, pieląc i zabezpieczając rośliny przed mrozem, a także sadząc i przycinając drzewka. Zimą oferujemy też odśnieżanie. Powierzając swoje biuro i jego otoczenie w nasze ręce, otrzymujecie Państwo pełen zakres usług, by było ono czyste, uporządkowane, komfortowe i stanowiło wizytówkę firmy.

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Poza wysoką jakością usług realizowanych przez naszą firmę dla biur w zakresie utrzymania czystości, ładu i porządku w wewnątrz obiektów, jak i na zewnątrz budynków możemy zagwarantować:

wszelką pomoc w utrzymaniu czystości w trakcie obecności naszych pracowników na obiekcie – z pewnością udzielą oni wsparcia podczas sytuacji związanych np. z wylaną kawą, rozbitym talerzem czy wysypanym tonerem;
pełną dyskrecję oraz nieabsorbującą obecność;
dokładność i uczciwość;
elastyczne godziny pracy dostosowane do potrzeb i możliwości Klienta.

Dodatkowe usługi, które wykonujemy dla powierzchni biurowych to także mycie korytarzy oraz maszynowe mycie powierzchni garażowych. Sami dostarczamy niezbędne narzędzia pracy: nowoczesny sprzęt oraz wysokiej jakości, skuteczne i sprawdzone środki czyszczące. Nasz personel jest wykwalifikowany, przeszkolony ze znajomości materiałów, tkanin i innych rodzajów czyszczonych powierzchni.
Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważna jest w naszej pracy znajomość zasad BHP, dlatego też sprzątanie biur, którego się podejmujemy jest nie tylko skuteczne, ale i bezpieczne. Realizujemy zlecenia stałe i jednorazowe.

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?