Sprzątanie szpitali

Odpowiedni poziom higieny w obiektach o charakterze medycznym to konieczny element ich funkcjonowania. Czystość w szpitalach, przychodniach, gabinetach lekarskich i dentystycznych jest sprawą nadrzędną gwarantującą odpowiednie warunki pobytu osobom chorym. Nie chodzi przecież tylko o komfort pracy lekarzy i pielęgniarek, ale przede wszystkim o zdrowie i bezpieczeństwo pacjentów. Bardzo dobrze zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego jako profesjonalna firma sprzątająca, oferujemy placówkom służby zdrowia bardzo szeroki zakres usług.

Jakie czynności oferujemy w zakresie profesjonalnego sprzątania szpitali?

Szpitalom i przychodniom oferujemy:

sprzątanie sal pacjentów (zamiatanie i mycie podłóg, mycie stolików i krzeseł, mycie parapetów i okien, dezynfekcja ram łóżek);
sprzątanie korytarzy (odkurzanie, mycie podłóg, mycie stanowisk recepcji, mycie lamperii, wynoszenie śmieci);
sprzątanie gabinetów lekarskich, z uwzględnieniem niezbędnej dezynfekcji, np. foteli dentystycznych;
dezynfekcja klamek, drzwi, uchwytów, balustrad;
położenie akrylu na podłogi;
sprzątanie łazienek (mycie toalet, wymiana mydła, papieru toaletowego, mycie płytek, luster, pryszniców);
sprzątanie kuchni (mycie kuchenek, blatów kuchennych, obsługa zmywarek, mycie stołów, mebli);
prace zewnętrzne (sprzątanie chodników wokół placówek, sprzątanie parkingów, odśnieżanie, pielęgnacja zieleni, w tym: koszenie trawy, pielenie, sadzenie drzewek, przycinanie roślin, grabienie liści).

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Chcemy, żeby nasza praca służyła wszystkim, zarówno pacjentom, jak i personelowi medycznemu, dlatego nie trzymamy się sztywno zakresu prac – dostosujemy go do specyfiki placówki. Mamy na uwadze ludzi chorych, konieczność zachowania najwyższych standardów, a także sprawności w sprzątaniu, by jak najkrócej przebywać na oddziałach, nie pomijając jednocześnie żadnego zakamarka.
Działamy 7 dni w tygodniu, w serwisie dziennym i nocnym. Nasz personel składa się z osób o wysokiej kulturze pracy i zaangażowaniu, oraz, co równie ważne – dobrze wyszkolonych i znających się na swojej pracy. Środki czyszczące, których używamy, są sprawdzone i skuteczne. Wiemy, jak myć i dezynfekować szpitalne powierzchnię, by były nie tylko czyste, ale i pozbawione bakterii.
Jesteśmy empatyczni i kulturalni. Nasi pracownicy zapewniają odpowiednią dyskrecję realizując obowiązki.

Gdzie pracujemy?

Jesteśmy firmą z siedzibą w Starych Babicach. Obsługujemy sprzątanie szpitali w Warszawie (dzielnice: Bemowo, Włochy, Bielany, Wola, Śródmieście, Ursus, Ochota, Bródno, Targówek, Białołęka, Żoliborz, Mokotów, Ursynów) i okolicach. Sprzątamy także na terenie Ożarowa Mazowieckiego, Błoni, Pruszkowa i Piastowa.

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?