Współpraca z administratorami nieruchomości

Nasza firma sprzątająca zajmuje się sprzątaniem powierzchni biurowych, wspólnot mieszkaniowych, ośrodków zdrowia, hoteli i obiektów sportowych w Warszawie i jej okolicach. Zachęcamy wszystkich administratorów nieruchomości do efektywnej współpracy. Gwarantujemy, że będą Państwo zadowoleni z naszych usług, a Państwa klienci docenią czystość, ład i porządek panujące na administrowanych przez Was obiektach.

Zawsze indywidualne podejście

Podejmując współpracę z administratorami nieruchomości wspólne ustalamy zakres prac. Jesteśmy otwarci na potrzeby i oczekiwania naszych Klientów. Chętnie doradzamy i podpowiadamy nowoczesne i najbardziej efektywne rozwiązania w zakresie utrzymania czystości. Nasza oferta jest bardzo szeroka i zapewnia kompleksowe podejście do ładu i porządku na terenie obiektów zarówno w ich wnętrzu, jak i na terenie przynależącym do budynku.

W standardzie oferujemy m.in.:

sprzątanie części wspólnych, klatek schodowych korytarzy, wind (w tym mycie podłóg, balustrad, parapetów, okien), chodników na zewnątrz ;
maszynowe czyszczenie powierzchni parkingowych;
pielęgnację zieleni (koszenie trawy, grabienie liści, sadzenie roślin);
zamiatanie, odśnieżanie, grabienie liści.

Podejmij współpracę!

Pracujemy 7 dni w tygodniu, w serwisie dziennym oraz nocnym, sprzątamy regularnie lub jednorazowo – np. w przypadku sprzątania po remontach. Zapraszamy do kontaktu(link), zadawania pytań i ustalania szczegółów oraz ceny. Więcej informacji o naszej ofercie w zakresie sprzątania osiedli znajdą Państwo w TUTAJ.
Jesteś zainteresowany usługą sprzątania? Masz pytania? Nie wiesz, czy sprostamy Twoim oczekiwaniom? Zadzwoń do nas – porozmawiajmy o Twoich potrzebach i możliwościach, na podstawie których przygotujemy indywidualną ofertę skrojoną “na Twoją miarę”.
Jako profesjonalna firma sprzątająca, zachęcamy do podjęcia współpracy z nami administratorów nieruchomości z Warszawy ( Bemowo, Bielany, Żoliborz, Wola, Śródmieście, Ochota, Ursus, Włochy, Mokotów, Ursynów, Białołęka, Targówek, Wesoła), Ożarowa Mazowieckiego, Starych Babic, Błonia, Piastowa i Pruszkowa.

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?