Jesteś zarządcą lub deweloperem? Podejmij z nami współpracę!

Jeśli pracują Państwo jako zarządcy lub deweloperzy powierzchni biurowych, zachęcamy do poznania naszej profesjonalnej firmy sprzątającej.

Co oferujemy:

profesjonalną usługę realizowaną przez zespół doświadczonych i uczciwych osób;
bogatą ofertę usług, która spełnia oczekiwania wymagających Klientów;
kompleksowe usługi wewnątrz i na zewnątrz obiektów;
maksymalną rozpiętość czasu pracy – do dyspozycji Klienta oferujemy serwis nocny i dzienny przez 7 dni w tygodniu.

Ofertę usług sprzątających dostosowujemy indywidualnie do potrzeb i możliwości naszych Klientów.
Teraz możesz korzystać z kompleksowych usług jednej firmy, co sprawia, że z nami zaoszczędzisz czas, pieniądze i nerwy, a użytkownicy zarządzanych przez Ciebie obiektów będą doceniać wysoką jakość realizowanych przez nas usług.

Profesjonalne sprzątanie biur

Podejmując współpracę z nami, mają Państwo możliwość wyboru usług, łącznie z kompleksowym sprzątaniem pomieszczeń biurowych, kuchni, łazienek, części wspólnych i wind, a także sprzątania na zewnątrz budynku. Podejmujemy się też mechanicznego sprzątania garaży podziemnych oraz pielęgnacji zieleni, łącznie z koszeniem trawy, sadzeniem roślin i pieleniem. W ramach usług sprzątających pierzemy dywany, wykładziny i tapicerki. Współpracując z nami, mogą być Państwo spokojni o czystość w zarządzanych przez siebie budynkach, a także o bezpieczeństwo – używamy tylko wysokiej jakości, sprawdzonych środków chemicznych. Zimą dbamy o odśnieżanie chodników.
Więcej informacji o sprzątaniu biur znajdą Państwo w TUTAJ. Zapraszamy do kontaktu. Zadzwoń i umów się na rozmowę. Przekażemy Ci wszystkie szczegóły naszej pracy. Zaufaj profesjonalistom i doceń komfort prawidłowo zrealizowanego zlecenia w postaci czystych wnętrz i utrzymanego w porządku i ładzie terenu wokół administrowanego obiektu.
Działamy na terenie Warszawy (Bielany, Bemowo, Żoliborz, Śródmieście, Wola, Ochota, Mokotów, Włochy, Ursus, Ursynów, Białołęka, Targówek, Wesoła) Ożarowa Mazowieckiego, Starych Babic, Błoni Błonia, Pruszkowa i Piastowa.

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?